Ale konsolidacja!

Konsolidacja pożyczek i kredytów od podstaw

Pożyczki i kredyty

Kilka słów o leasingu samochodowym

Leasing jest formą użytkowania pojazdu, którego właścicielem jest leasingobiorca. Jest to możliwość, którą chętnie wykorzystują przedsiębiorcy, ponieważ znacznie ogranicza formalności i koszty jakie trzeba ponieść decydując się na tradycyjny kredyt samochodowy. Leasing pozwala na posiadanie samochodu służbowego, z którego korzystają pracownicy. W zależności od potrzeb danej firmy tworzona jest flota pojazdów. Po zakończeniu umowy leasingowej, przedsiębiorca może zawrzeć kolejną umowę, na mocy, której otrzymuje do dyspozycji inny samochód. Dzięki temu dysponuje on pojazdami nowymi, które zapewniają sprawność i bezpieczeństwo podczas jazdy.

Raty leasingowe są dla wielu korzystniejszą opcją niż spłacanie rat kredytowych. Poza tym dużym atutem jest użytkowanie za każdym razem najnowszych modeli aut. Dla niektórych osób jest to priorytetem.

Leasing – nowoczesny samochód w zasięgu ręki

Kredyty dla firm są rozwiązaniem, które obejmuje różnorodne płaszczyzny, w zależności od celu przeznaczenia pieniędzy. Leasing samochodowy jest dogodną formą dla przedsiębiorstw, ponieważ nie wymaga tak wielu formalności jak kredyt. Jednakże osoby, które nie chcą korzystać z leasingu lecz planują zakup auta, też mają z tego tytułu zapewnione korzyści. Samochód jest bowiem rozliczany na firmę, co powoduje, że można wpisać w koszty firmy fundusze na eksploatację pojazdu. Przedsiębiorca ma więc do wyboru dwie formy –  nabycia lub użytkowania pojazdu –  i to od jego oczekiwań zależy podjęcie decyzji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *